Бульдозер
Бульдозер Т-130
Вартість оренди
6 800 грн/зміна
Вага
16,5 т
Продуктивність
600 м3/зміна
Доставка
договірна
Бульдозер Т-130
Бульдозер Т-170
Вартість оренди
7 000 грн/зміна
Вага
17,5 т
Продуктивність
800 м3/зміна
Доставка
договірна
Бульдозер Т-170

Оренда бульдозера в Києві

Послуга оренди спецтехніки актуальна як ніколи. Це пояснюється тим, що багато підприємців вирішили зменшити свої витрати. Нерентабельно витрачати гроші на покупку машин, які рідко використовуються. Замовити бульдозер у спеціалізованих організацій на невеликий термін стало вигідніше, ніж утримувати свою техніку і платити операторам цієї техніки зарплату. Тим більше, такі машини вимагають особливих знань і досвіду, яких немає у водіїв звичайного транспорту.

Один з напрямків компанії Express Tehbud – оренда бульдозера (ціна послуги приємно здивує як приватних, так і корпоративних клієнтів). Транспорт використовують для землерийних, будівельних, збиральних, дорожніх і інших робіт. Сучасні проекти передбачають постійне використання спецтехніки. Найняти бульдозер з досвідченим водієм можна для робіт в столиці та інших містах. Оформити заявку та отримати консультацію легко. Достатньо зателефонувати за вказаним номером або написати повідомлення в зручному мессенджері.

Така техніка необхідна для розчищення і вирівнювання територій, розробки кар’єрів, підготовки будівельних майданчиків, створення неглибоких каналів, прокладки транспортних комунікацій, спорудження дамб. Універсальна машина широко використовується в міському будівництві, промисловості, лісозаготівельній діяльності, рятувальних роботах.

Орендуючи бульдозер у перевіреної компанії, клієнт отримує високопродуктивний агрегат для вирішення безлічі завдань. При цьому не треба хвилюватися про обслуговуванні машини, витрачати гроші на навчання водіїв. Про це подбав орендодавець Express Tehbud.

При виборі бульдозера необхідно враховувати:

 • розміри відвалу;
 • потужність двигуна;
 • час робочого циклу.

Відвал – робочий інструмент бульдозера. У звичайних машинах використовується класична конструкція щита. У багатофункціональної техніки є додаткові пристосування для вирішення конкретних питань (плужний ніж, лебідка, розпушувач і т.д.) Про заплановані завдання краще сказати при оформленні замовлення, щоб надана машина точно виконала поставлені цілі.

Залежно від функцій, відвали бувають:

 • неповоротні (для роботи на твердому грунті, переміщення сипучих матеріалів);
 • поворотні (для дорожнього будівництва, прибирання снігу, сміття, насипних споруд);
 • універсальні (для зачистки і вирівнювання грунту).

Правильно підібраний тип відвалу полегшує і прискорює роботу, продовжує період експлуатації техніки.

Функціонування гусеничного бульдозера можливо при різній погоді. Техніка витримує температурні коливання, вона не боїться атмосферних опадів, тому, якщо немає загрози здоров’ю оператора, робота може тривати без тривалих зупинок. Це позбавляє від зайвих витрат за простій техніки.

Підвищена прохідність транспорту обумовлена ​​наявністю широкої опорної площі. Траки знижують тиск машини на поверхню, підвищують тягові властивості, тому таку спецтехніку можна використовувати для робіт на структурно-нестійкому ґрунті. Гусенична техніка пройде там, де для колісної немає ходу.

Потужність двигуна і час робочого циклу визначають швидкість виконання завдань, маневреність бульдозера. Якщо терміни горять і мають бути масштабні роботи, треба вибирати ефективну техніку. З вибором моделі допоможуть менеджери.

Оренда бульдозера т 130

Бульдозер Т-130 – спецтехніка загального призначення на гусеничному ходу. Машина має високий рівень потужності і вважається універсальною, тому використовується в багатьох промислових галузях, будівництві, в сільському господарстві. Бульдозер Т 130 відрізняється більшою вагою, хорошою прохідністю і може працювати навіть в складних умовах. Гусеничний трактор обладнаний нульовий передачею, що дає можливість розвертатися техніці на місці. Гідравлічна система дозволяє однаково ефективно виконувати роботи з переднім і заднім навісним обладнанням (кабелеукладачем, рекультиватором, корчевателем, сваєбійним і іншим вузьконаправленим відвалом).

Завдяки технічним характеристикам, бульдозери замовляють для укладання труб, реконструкційних робіт, підняття насипів, засипання ям, котлованів, зрізу і переміщення ґрунту. Часто оренду бульдозера в Київській області оформляють для проведення профілактичних протипожежних робіт в лісових масивах, розчищення берегових територій:

Біла Церква Васильків Демидів Карпиші Нові Петрівці Старі Петрівці
Білогородка Велика Александрівка Димер Княжичі Обухів Щасливе
Богуслав Вита почтова Жашків Конча-Заспа Осещина Тарасівка
Бориспіль Вишневе Зазим’є Корсунь-Шевченківський район Осокорки Тараща
Бортничі Вишгород Золоті ворота Круглик Погреби Узин
Боярка Гатне Іванків Крюковщина Підгірці Фастів
Бровари Глеваха Іванковичі Лісники Проліски Ходосіївка
Брусилів Гнідин Ірпінь Лютіж Рокітне Хотів
Буча Гора Кагарлик Мартусівка Синява Чабани
Бишів Гостомель Калинівка Миронівка Стави Черкаси

Прилади освітлення, встановлені на машині, дозволяють експлуатувати її навіть в нічний час.

До переваг Т 130 бульдозера відносять:

 • високу продуктивність;
 • багатофункціональність;
 • стабільність в роботі;
 • зручність в експлуатації.

Прискорити і полегшити робочі процеси легко, якщо взяти такий бульдозер в оренду. Доставка техніки і навісного обладнання до місця призначення, необхідна кількість палива та інші питання обговорюються при оформленні заявки.

Оренда бульдозера т 170

Агрегат можна використовувати в будь-яких кліматичних умовах. Бульдозер Т-170 часто беруть напрокат для обробки великих площ. Посилена підвіска і ходова частина з гусеничною стрічкою забезпечують результативну роботу техніки в важкопрохідних місцях. Оренда бульдозера в Житомирі необхідна для копання кар’єрів, корисних копалин, сільського господарства.

Цей бульдозер важкий, потужний, відноситься до десятого класу за тяговим характеристикам. Двигун працює на декількох типах рідини, тому техніку можна замовляти в регіони, де бувають проблеми з наявністю конкретного палива.

Переваги бульдозера Т 170:

 • універсальність;
 • висока прохідність;
 • маневреність;
 • авторегулювання швидкості;
 • велика кількість навісного обладнання.

Бульдозер в оренду можна використовувати в заболочених місцях, на твердих ґрунтах, піску і глині. Конструктивні особливості агрегату дозволяють швидко замінити класичний відвал на вузькоспрямований. У машині є система холодного запуску, тому оренда бульдозера можлива навіть в морози. Оформити заявку на оренду бульдозера в Києві можна прямо зараз.

Де замовити послуги бульдозера

Сфера застосування такої спецтехніки широка. Оренда бульдозера в Черкасах або іншому місті потрібна тоді, коли необхідно перемістити великі обсяги землі, піску, щебеню на невеликі відстані (при будівництві доріг, засипці комунікаційних траншей, вирівнюванні ґрунту). Деякі кріплять до інших спецмашин бульдозерний відвал, але технічні характеристики обмежують дії агрегатів. Щоб уникнути помилок, простоїв та щоб робота була виконана вчасно, краще сплатити оренду бульдозерів і бути впевненим в результаті. Домовитися про прокат можна, не виходячи з дому чи офісу.

При плануванні майданчиків, трас, розчищення зон без спеціальних машин не обійтися. Рідко, коли у приватної особи або компанії є зайві кошти на власну техніку для короткострокових нерегулярних робіт. Тому оренда бульдозера – вигідне вкладення. Компанія Express Tehbud надає в користування техніку, яка відповідає запланованим завданням. Послуги бульдозера, ціна яких залежить від термінів виконання робіт, умов, місця діяльності, будуть надані в обумовлені терміни.

Чому Express Tehbud

Багаторічний досвід, індивідуальний підхід і доступні ціни – не всі наші плюси. З нами замовники отримують:

 • спецтехніку в належному стані;
 • швидку доставку на об’єкт;
 • кваліфікованих операторів машин;
 • прозору оплату послуги без прихованих платежів.

Замовлення приймаємо в будь-який час. При довгостроковому співробітництві не виключені особливі умови партнерства. Ми гарантуємо бездоганний сервіс, оперативність і найкращі ціни.

Готові оформити заявку прямо зараз? Телефонуйте!

Читати далі