Щебінь в Чернігові

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь в Чернігові за ціною виробника

Компанія Express Tehbud пропонує купити щебінь в Чернігові, забезпечуючи швидку доставку і комфортні умови співпраці. Ми реалізуємо щебінь в Чернігові оптом, матеріал проведений шляхом подрібнення і просіювання граніту. Він має підвищену міцність і морозостійкість, а також низьку радіоактивність – це відмінне рішення для будь-яких будівельних робіт. Ми виробляємо матеріал самостійно, що дозволяє встановлювати конкурентоспроможні ціни і впроваджувати вигідні програми, які допоможуть придбати щебінь за максимально зниженою ціною.

Низькі ціни на щебінь в Чернігові з гарантією якості від виробника

Щебінь може бути проведений з різних гірських порід, але кращими характеристиками володіє гранітний матеріал. Він наділений рядом властивостей:

 • високі зносостійкість і міцність, що дозволяють використовувати щебінь в зонах з підвищеними навантаженнями;
 • морозостійкість, яка свідчить про стійкість до перепадів температури;
 • широкий вибір фракцій – від 0,63-2 до 40-70;
 • лещадність в діапазоні 10-15%.

Вирішуючи купити щебінь в Чернігові за ціною виробника, визначте призначення матеріалу. Щебінь дрібної фракції підходить для посипання доріжок і ландшафтного дизайну, фракції 5-10 і 5-20 є найбільш поширеними, а 40-70 має високий запас міцності і підходить для широкомасштабного будівництва, зміцнення берегової лінії та інших робіт. На нашому сайті вказані ціни за 1 т матеріалу, для розрахунку вартості доставки зв’яжіться з менеджером. Він надасть розгорнуту інформацію про характеристики щебеню, зорієнтує вас щодо термінів та особливості тарифікації доставки.

Сфера застосування сипучого матеріалу

Різноманітність фракцій дозволяє використовувати щебінь для вирішення різних завдань в сфері будівництва. Ви можете купити щебінь в Чернігові для великого переліку робіт:

 • відсипання заміських ділянок;
 • посипання дитячих майданчиків, тротуарів і доріжок;
 • створення ландшафтних візерунків (застосовується дрібний щебінь);
 • створення бетонів, ЗБВ;
 • дорожнє і залізничне будівництво;
 • фундаментні роботи;
 • зміцнення узбіч, укосів, дна кюветів і берегової лінії, інші.

Низька ціна на щебінь в Чернігові, вкупі з посиленими характеристиками робить цей матеріал оптимальним рішенням для компаній, що працюють у сфері будівництва. Ви можете купити щебінь в Чернігові, зв’язавшись з представником нашої компанії. Він допоможе вам розрахувати вартість замовлення і доставки до пункту призначення.

Чому варто купити щебінь з доставкою в Чернігів в компанії Express Tehbud?

При виборі компанії-постачальника необхідно звертати увагу на ряд чинників, таких як ціна, наявність доставки і репутація в регіоні. Компанія Express Tehbud займається виробництвом щебеню протягом більш ніж п’яти років, тому може запропонувати клієнтам сипучий матеріал високої якості за доступною ціною. Лояльна цінова політика зумовлена ​​прямим співробітництвом, тому клієнтам не доводиться оплачувати послуги посередників і перекупників.

Ми пропонуємо щебінь, який пройшов кілька стадій обробки, а також лабораторного контролю. Виробництво матеріалу здійснюється із суворим дотриманням технології, тому він має високу міцність і забезпечить успішний результат будівництва. Роблячи вибір на користь співпраці з нами, ви отримуєте:

 • можливість купувати щебінь за доступною ціною;
 • низькі ціни на доставку, яка виконується за допомогою наших самоскидів;
 • можливість економити в разі великого опту від 30 т;
 • суворе дотримання графіка відвантажень, яке мінімізує ризик простоїв;
 • асортимент, який регулярно оновлюється та вдосконалюється ;
 • універсальний матеріал, який може використовуватися в приватному, промисловому, комерційному та інших видах будівництва.

Якщо ви відчуваєте потребу в консультативній підтримці, то зв’яжіться з представником компанії Express Tehbud. Ми приймаємо заявки по телефону, через Telegram і Viber. Для комфорту клієнтів передбачена форма зворотнього зв’язку: внесіть в неї номер телефону і точний час, який ви можете виділити для розмови.

Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України:

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький


Читать далее