Щебінь в Чернівцях

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь в Чернівцях – низькі ціни і великий асортимент

Щебінь – нерудний сипучий матеріал, що видобувається шляхом дроблення гірських порід. Зерна можуть мати різну форму і розмір – ця характеристика визначає сферу застосування. Ви можете вибрати і купити щебінь в Чернівцях, звернувшись в компанію Express Tehbud. Ми пропонуємо клієнтам замовити дрібний щебінь в Чернівцях, також в наявності є матеріал середньої і великої фракції.

Як формується ціна на щебінь в Чернівцях?

Вартість матеріалу залежить від характеристик, в першу чергу враховуються фракція, лещадність , морозостійкість, рівень радіоактивності і сфера застосування. Ще один важливий фактор – обсяг замовлення і доставка. При великому опті ціна партії буде нижче, ніж при дрібному. У нашій компанії ви можете купити щебінь, ціна якого визначена виробником. Ми не ведемо співпрацю з посередниками, використовуємо власну техніку і транспорт, тому відсутні націнки. Забезпечуємо стабільну якість, пропонуємо щебінь, характеристики якого відповідають актуальним вимогами.

Купити щебінь з доставкою в Чернівці в компанії Express Tehbud

Наша компанія займає лідируючі позиції на українському ринку виробництва щебню. Ми здійснюємо самостійну видобуток, наступні подрібнення і просіювання матеріалу. Впроваджено багатоступенева система якості і строгий контроль дотримання технологічних процесів. У нас ви можете придбати 5, 20, 30 т і більше щебню. Ми здійснюємо великий і дрібний опт, забезпечуємо:

  • високу міцність і морозостійкість, низьку радіоактивність щебню;
  • широкий асортимент щебню. Він може використовуватися в сфері дорожнього і цивільного будівництва, при виготовленні бетонів і бетонних виробів, для берегового укріплення і вирішення інших завдань;
  • лояльну цінову політику;
  • швидку доставку по території Чернівців, а також інших регіонів України;
  • пунктуальність. Ви можете не хвилюватися про зрив термінів відвантаження та доставки;
  • консультативну допомогу, яка надається досвідченими менеджерами.

Ви можете замовити будь-яку кількість щебеню прямо зараз. При виборі враховуйте характеристики, інформація про матеріал, його властивості та сфери застосування розміщена на сайті. Зверніть увагу на те, що вартість матеріалу вказана без урахування доставки. Для уточнення ціни останньої зв’яжіться з менеджером, який виконає розрахунок з урахуванням обсягу замовлення, відстані до об’єкта.

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації, то зателефонуйте нам по телефону або заповніть форму зворотного зв’язку. Ми передзвонимо у зручний для вас час!

Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України:

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький


Читать далее