Щебінь в Дніпрі

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь в Дніпрі

Щебінь традиційно є одним з базових компонентів на будь-якому будівельному майданчику. Цей природний матеріал видобувається кар’єрним способом, шляхом дроблення і просіювання гірської породи. В результаті утворюються зерна різного розміру, які застосовуються в таких областях як:

 • виготовлення бетонних та цементних сумішей різних марок;
 • виготовлення холодної та гарячої асфальтної суміші;
 • виробництво тротуарної плитки , бруківки і бордюрів, бетонних елементів (включаючи і декоративні), плит перекриття, сходових маршів;
 • освіта вирівнюючого шару для засипок монолітного типу;
 • дорожнє будівництво;
 • спорудження масштабних будівель різного призначення, в тому числі і гідротехнічних;
 • комунальне господарство;
 • благоустрій територій, ландшафтний дизайн.

Щебінь в Дніпрі можна придбати за ціною виробника в компанії Express Tehbud. Тут великий асортимент продукції стандартних і нестандартних фракцій, що дозволяє вибрати оптимальну, для конкретних видів запланованих робіт.

Коли потрібен матеріал першого сорту, що володіє сертифікатами відповідності і безпеки, виготовлений з дотриманням галузевих технічних регламентів, Express Tehbud – найкраще рішення. Щебінь купити в Дніпрі можна в будь-якому обсязі і з оперативною недорогою доставкою до пункту призначення.

Ціна щебеню в Дніпрі

Купити щебінь в Дніпрі, ціна якого найвигідніша на ринку, оскільки немає посередницьких схем і прихованих комерційних надбавок, тепер можна легше і швидше, так як необхідно всього лише залишити заявку на сайті або зв’язатися з менеджерами компанії. Вартість формується в залежності від фракції матеріалу, а саме:

 • дрібна 0,63-2 / 2-5 / 5-10 / 5-20 / 10-20 мм – продукція цього розміру застосовується для виготовлення кераміки, бруківки , фасадних панелей, так само, як і в ландшафтному дизайні, для облаштування садових доріжок, спортивних і дитячих майданчиків. Купити дрібний щебінь в Дніпрі рекомендується керівникам комунальних господарств, так як відсів є найкращим натуральним і ефективним засобом для боротьби з ожеледицею;
 • середня 20-40 мм – застосовується для виготовлення всіляких бетонних і асфальтобетонних сумішей. У дорожньому будівництві рекомендується вибирати кубовидну форму, так як ця форма сприятлива для максимально щільної утрамбовки і щільності монолітних конструкцій, що гарантує їх тривалу і безпроблемну експлуатацію. Ціна щебню 20-40 в Дніпрі дозволяє оформляти замовлення на будь-який обсяг матеріалу, що дозволить економно реалізувати наймасштабніші дорожньо-будівельні роботи і при цьому гарантувати високу якість полотна;
 • велика 20-70 / 40-70 мм – дані фракції використовуються при виробництві великогабаритних ж / б конструкцій, і споруд цивільного, комерційного, сільськогосподарського або промислового призначення.

Купити щебінь в Дніпрі за ціною виробника в Express Tehbud, партіями різних обсягів, можуть приватні і корпоративні особи. Оскільки компанія спеціалізується на виробництві повного циклу, видобуток каменю ведеться на власному кар’єрі, особисто спецтехнікою і штатом кваліфікованих працівників. Таким чином, можна гарантувати якість продукції та забезпечити максимально економне виробництво на всіх етапах. В результаті ціна тони найвигідніша і доступна на ринку України для всіх категорій покупців. Скільки коштує щебінь в Дніпрі, можна дізнатися на сайті компанії або зв’язавшись з менеджерами будь-яким зручним способом.

Компанія співпрацює з найбільшими організаціями області на постійній основі, так як ціна 5т щебню в Дніпрі значно нижче, ніж у конкурентів. Також Express Tehbud пропонує і додаткові послуги, як транспортування до будівельного майданчика або виробничого цеху на оптимальних умовах.

Щебінь з доставкою в Дніпро

Звернувшись в нашу компанію, клієнт, незалежно від обсягу замовленої партії, отримує найкращі умови співпраці. Щебінь можна вивозити своїм транспортом. Це вигідно, коли клієнт купує невелику кількість щебню для будівництва невеликого об’єкта або благоустрою прибудинкової території. Однак, якщо потрібно організувати велику поставку або постійні закупівлі сипучого будматеріалу – краще скористатися послугою доставки щебню в Дніпрі і в області, транспортом Express Tehbud.

Залежно від обсягу, менеджери логістичного відділу вибирають відповідну вантажну спецтехніку, яка представлена ​​у великому асортименті моделей, потужності і вантажопідйомності, у власному автопарку підприємства. Крім того, маршрут до місця призначення будується таким чином, щоб він був максимально коротким і економним. Це дозволяє доставляти замовлення строго в обумовлений термін, а вартість самої послуги буде вигідна. Детальніше дізнатися про оформлення замовлення з доставкою в Дніпрі можна зв’язавшись з менеджерами Express Tehbud.

Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький


Читать далее