Щебінь в Івано-Франківську

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь в Івано-Франківську за доступними цінами

Компанія Express Tehbud пропонує до продажу своїм клієнтам в Івано-Франківську високоякісний щебінь. Підприємство здійснює розробку своїх кар’єрів та є прямим постачальником продукції кінцевому споживачу. Власний видобуток дає змогу реалізовувати якісний будівельний матеріал за найбільш прийнятними цінами, без посередників.

Загальна інформація

Випуск певної фракції щебню здійснюється нами в рамках регламентованого технологічного процесу, який включає трьохэтапне подрібнення гранітного каменю та чотирьохетапне просіювання. До надходження у продаж на ринок Івано-Франківська щебінь проходить багатофакторний контроль якості продукції, шляхом здійснення лабораторних досліджень на усіх етапах виробництва. Продукція компанії відповідає технічним стандартам, має високий клас міцності та відрізняється високою морозостійкістю.

Згідно з даними радіометричних вимірювань, щебінь від Express Tehbud відповідає нормам безпеки радіоактивності та відноситься до 1 класу радіобезпеки. Це дозволяє споживачам активно та без обмежень використовувати його як в усіх видах будівництва, так і у виробництві дорожнього покриття. Щебінь в Івано-Франківську реалізується партіями на тоннаж.

Сфера застосування

Попит серед покупців на даний будматеріал стабільно високий, тому ціна на щебінь в Івано-Франківську є майже незмінною протягом року. Природні характеристики, у числі яких стійкість до високих та низьких температур, міцність, а також універсальність застосування, зробили щебінь дуже затребуваним та найпоширенішим у будівництві матеріалом. Без нього не обходиться жоден з основних видів будівельних робіт – виготовлення залізобетонних конструкцій, заливка фундаменту тощо.

За допомогою щебню підвищують характеристики міцності та водорезистентності робочих розчинів, покращують показники стійкості до розтріскування тощо. При укладанні дорожнього покриття він використовується як основа, яка попереджає деформацію полотна. Крім цього, окремі види щебню використовують для декорування у ландшафтному дизайні.

Якісні характеристики щебеню від виробника Express Tehbud

Готова продукція компанії відповідає загальним вимогам. Залежно від виду фракції середні величини основних характеризуючих показників знаходяться в діапазоні:

  • марка по міцності: 1200-1400;
  • марка по стиранню: І-1;
  • морозостійкість, циклів: 100;
  • по вмісту зерен слабких порід: 0;
  • по вмісту пилоподібних і глинистих часток: 0.12% – 0.93%;
  • по вмісту пластинчастих і голчастих зерен: 16.7% – 30.3%;
  • лещадність: 10-15%.

Ціна на щебінь в Івано-Франківську

Вартість щебню залежить від декількох параметрів, включаючи тип та фракцію будівельного матеріалу.

Ціна за тонну щебню в Івано-Франківську варіюється від 160 грн/т до 270 грн/т. Актуальні ціни розміщені на нашому сайті. Там ви також можете замовити супутні послуги компанії.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: у вказану ціну вартість транспортування до місця розвантаження не входить. Щоб розрахувати ціну перевезення та купити щебінь з доставкою в Івано-Франківськ, зверніться будь ласка до представників компанії за телефоном, вказаним на сайті, або у месенджер.

Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький


Читать далее