Щебінь в Харкові

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь в Харкові за доступною ціною виробника

Вибираючи щебінь в Харкові, зверніть увагу на пропозицію компанії Express Tehbud. Ми виконуємо видобуток граніту та виробництво щебню, з дотриманням всіх технологічних процесів, місця видобутку зосереджені в трьох кар’єрах. Клієнти можуть купити у нас щебінь в Харкові за ціною, що є доступною. Компанія виробляє матеріал, а також здійснює доставку по території міста і області.

Від чого залежить ціна на щебінь в Харкові, як вибрати матеріал?

Вирішуючи купити щебінь в Харкові за низькою ціною, ви повинні визначити характеристики і основні вимоги, що висуваються до матеріалу. Щебінь різної фракції застосовується для конкретних видів робіт, що необхідно враховувати. На ціну щебню в Харкові впливають фракція, лещадність, рівень морозостійкості і радіоактивності. Визначальним фактором є якість, адже чим вище характеристики матеріалу, тим дорожче він коштує. Розглянемо основні особливості і властивості щебню, про які ви повинні знати.

Фракція

Розмір окремо взятого каменю визначає фракція. Вона має прямий вплив на сферу застосування, адже дрібний щебінь використовується для посипання доріжок і в сфері ландшафтного дизайну, а великий підходить для зміцнення берегів, ж / д і дорожнього будівництва. Ми пропонуємо вам купити гранітний щебінь в Харкові, має різну фракцію – від 0,63-2 до 40-70. Фракція маркується цифрами, що позначають розмір каменю в міліметрах.

Щебінь 0,63-2

Є самою дрібною фракцією, її нерідко називають відсівом гранітної крихти. Іноді застосовується для посипання доріжок і дитячих майданчиків, створення ландшафтного дизайну з візерунками. Суміш мелкодісперсная, що дозволяє використовувати її для декору, зовнішньої і внутрішньої обробки будь-якої складності.

Щебінь 2-5

Досить дрібна фракція, що застосовується в комерційній і приватній сфері будівництва. Такий щебінь використовують для посипання тротуарів, майданчиків і доріжок під час ожеледиці, його основне застосування в області ландшафтного дизайну. Ще одна сфера – виготовлення міцних виробів з бетону, в цьому випадку сипучий матеріал виконує функцію заповнювача.

Щебінь 5-8

Входить в групу дрібних фракцій, використовується переважно для асфальтобетонних сумішей. Підходить для облаштування дорожніх покриттів і фундаментів. Ви можете купити щебінь в Харкові, вибравши його в каталозі нашої компанії. Доступно будь-яку кількість фракції щебню 5-8.

Щебінь 5-10

Фракція є досить популярною, адже цей матеріал вважається незамінним компонентом бетонних сумішей. Він забезпечує підвищення міцності готових бетонних конструкцій, нерідко його застосовують для створення фундаментів, мостів і ландшафтно-декоративних робіт.

Щебінь 5-20

Фракція дрібна, вона є універсальним рішенням для багатьох робіт, що зумовлює високу популярність. Сфера застосування широка:

 • Приготування бетонних розчинів, частка сипучого матеріалу може досягати 40-50%. Гарантує міцність і зносостійкість бетонних конструкцій, в тому числі і фундаментів важких або багатоповерхових об’єктів;
 • Облаштування дорожніх покриттів. Фракція щебню 5-20 застосовується в якості баластної подушки, є компонентом асфальтобетонних сумішей. Підходить для доріг, щодня піддаються високому навантаженню;
 • Створення високоміцних злітно-посадкових смуг.

Матеріал застосовується в сфері ландшафтного і архітектурного дизайну, відрізняючись привабливими естетичними і високими експлуатаційними характеристиками. Наша компанія встановила доступну ціну за тонну щебню в Харкові, також, ви можете придбати матеріал різних фракцій великим і дрібним оптом.

Щебінь 10-20

Матеріал має середню фракцію, він використовується для підвищення міцності конструкцій, входить до складу бетону. Використовується в дорожньому будівництві, при створенні гідротехнічних споруд, а також мостів і інших конструкцій з підвищеними вимогами до міцності. Фракція дозволяє застосовувати щебінь для декорування парків, скверів та території приватних будинків.

Щебінь 20-40

Сипкий матеріал користується величезним попитом, адже він має високу міцність і широку сферу застосування. Найчастіше використовується в дорожньому будівництві, підходить для створення стильного ландшафтного дизайну.

Щебінь 40-70

Щебінь досить великий, тому його використовують для будівництва об’єктів, які піддаються високим механічним, експлуатаційним, вібраційних та інших видів навантажень. Мова йде про будівництво ж / д, облаштуванні доріг, прокладання трамвайних ліній і т. Д. Матеріал входить до складу подушок, що лежать в основі доріг і різноманітних майданчиків, і бетонів, для зведення великих об’єктів (заповнювач, що підвищує міцність). Ще одна сфера – відсипання майданчиків, стоянок і зон, на яких буде здійснюватися будівництво.

Лещадність

Лещадність – характеристика, яка вказує на форму зерен. До складу щебню входять наступні види зерен:

 • пластинчасті, їх довжина в 3 рази більше товщини;
 • голчасті, їх довжина в 3 рази більше ширини.

Лещадність необхідно враховувати при виборі щебню, адже для різних будівельних процесів потрібен певний показник. Лещадність розділена на 5 груп, входження в них визначає зміст пластинчастих зерен:

 • I – кубовидний, показник становить 10%;
 • II – поліпшена, з показником 10-15% включно;
 • III, IV і V – звичайні, з показником від 15 до 50%, залежно від групи.

Низька лещадність свідчить про більш високу якість щебню, адже форма його зерен максимально наближена до кубовидної. Низька лещадність забезпечує економію при виконанні будівельних та інших видів робіт, що обумовлено більш щільною трамбівкою робочого розчину. Низька лещадність робить позитивний вплив на щільність та інші характеристики щебню, вона визначає вартість.

Морозостійкість

Морозостійкість – параметр, завдяки якому можна визначити, скільки циклів відтавання і подальшого заморожування зможе витримати матеріал. Класифікація здійснюється за марками – від F15 до F400. Саме цифра визначає кількість циклів, наприклад, F400 витримає не менше 400 циклів, а F20 – всього 20. Цей показник впливає на вартість і сфери використання щебню. Професійним будівельникам рекомендується звертати увагу на морозостійкість не нижче F200.

Міцність

Щебінь використовується для створення конструкцій, залізничних сполучень і автомагістралей, тому він повинен володіти високою стійкістю до навантажень. Якщо міцність не відповідає навантажень на конструкцію, то остання буде швидко руйнуватися. Для визначення цієї властивості використовується такий параметр як міцність. Вимірювання міцності здійснюється за допомогою лабораторних досліджень і випробувань, виділяють 5 груп, де М200 є дуже слабкою, а М1200-1400 – дуже міцною.

При виборі щебню потрібно враховувати міцність і тип робіт, для яких буде застосовуватися матеріал. Наприклад, для посипання доріжок або ландшафтного дизайну можна використовувати матеріал з низькою міцністю, для дорожнього будівництва підходить тільки високоміцний щебінь. У компанії Express Tehbud ви можете замовити залізничний щебінь в Харкові, наша продукція має клас міцності М1200-1400.

Радіоактивність

Радіоактивність матеріалу – остання, але не менш важливе, характеристика, на яку потрібно звертати увагу. Радіоактивність визначає сферу застосування матеріалу і об’єкти, для будівництва яких він може бути задіяний. Найнижчою вважається радіоактивність до 370 Бк / кг (I клас), що дозволяє використовувати щебінь практично для будь-яких робіт. Матеріал з середньою радіоактивністю до 740 Бк / кг (II клас) підходить для дорожнього будівництва.

Де замовити великий щебінь в Харкові?

Якщо вам необхідний дорожній щебінь в Харкові, то ви можете вибрати його в каталозі нашій компанії. Компанія Express Tehbud пропонує клієнтам матеріал, що володіє рядом гідних характеристик:

 • низька лещадність, складова 10-15%;
 • висока морозостійкість;
 • міцність класу М1200-1400, що є найбільшою високою;
 • низька радіоактивність, що дозволяє використовувати щебінь в будь-яких проектах.

Продукція завжди є в наявності, вона проходять строгий контроль якості, проходить багатоступеневу перевірку. Наша компанія є виробником щебню, тому ми забезпечуємо:

 • доступність цін на всі види сипучого нерудної матеріалу;
 • гнучкі програми для великого опту;
 • стабільну якість матеріалу;
 • будь-яку кількість щебню, можливий дрібний і великий опт;
 • невисоку вартість доставки за рахунок використання сучасного вантажного транспорту компанії;
 • суворе дотримання графіка поставок, затвердженого замовником;
 • відсутність посередників при укладанні угоди.

У нас ви можете купити великий щебінь, а також середній і дрібний, в будь-якій кількості. Ми готові здійснити відвантаження великої партії сипучого матеріалу, використовуючи власні самоскиди. Дотримуємося лояльної цінової політики, надаємо консультативну підтримку і впроваджуємо новітні технології, що дозволяють підвищувати якість щебню.

Як виконується доставка щебеню в Харкові?

Компанія Express Tehbud є перевіреним постачальником щебню, співпрацюючи з різними групами клієнтів. Ми отримуємо численні позитивні відгуки від постійних замовників, орієнтовані на довгострокове і продуктивну співпрацю. У нашому каталозі представлені різні види нерудної сипучого матеріалу, ви знайдете інформацію про морозостійкості, лещадністю, фракції, застосуванні та інших характеристиках, на основі яких приймається рішення про покупку. До того ж, на нашому сайті доступні фото, які допомагають провести візуальну оцінку матеріалу.

До оформлення замовлення обов’язково зв’яжіться з нашим менеджером, адже ціни на сайті вказані без урахування доставки. Ви можете написати нам в месенджер або замовити зворотний дзвінок, щоб запросити індивідуальний розрахунок і безкоштовну консультацію.

Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України:

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький

 


Читать далее