Щебінь в Миколаєві

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь в Миколаєві

Гранітний щебінь є природним матеріалом з магматичної субстанції з вмістом кварцу, шпату і слюди. Завдяки високим міцності, він використовується у всіляких областях будівництва і комунального господарства. Щебінь в Миколаєві – надзвичайно популярний і затребуваний матеріал в області виробництва всіляких бетонних декоративних виробів, виготовлених методом вібролиття.

Підприємство повного циклу Express Tehbud пропонує купити щебінь в Миколаєві на вигідних умовах і з доставкою на об’єкт. Воно видобуває матеріал на власному кар’єрі сучасними методами. Для дроблення валунів застосовуються спеціальні потужні грохоти. Подрібнення проводиться в три етапи, і після кожного з них здійснюється просіювання через сита з осередками різних розмірів. В результаті продукція ділиться на великий діапазон фракцій, дозволяючи значно розширити перелік вирішуваних завдань.

Оформляючи замовлення біля безпосереднього виробника продукції, можна купити щебінь в Миколаєві за собівартістю. Це краща пропозиція на ринку, так як крім недорогого будматеріалу, клієнти отримують щебінку високими параметрами міцності, насипної щільності, адгезії, морозостійкості і низькою радіоактивності.

Ціна щебеню в Миколаєві

Ціна щебню в Миколаєві залежить від необхідної фракції, однак вона завжди вигідна приватним і корпоративним клієнтам. Замовити продукцію в будь-якому обсязі можна з наступної фракційної структурою:

  • 0-5 мм – гранітний відсів, який має вищу якість аналогом піску і застосовується для благоустрою та оформлення всіляких майданчиків;
  • 5-10 мм – використовується для виробництва різних елементів методом вібролиття, цементних розчинах, штукатурних сумішах;
  • 10-20 мм – призначений для зведення фундаментів, покриття дорожніх і аеродромних смуг;
  • 20-40 мм – дорожнє будівництво , ж / д і трамвайні насипу, виготовлення бетону різних марок;
  • 40-70 мм – укладання залізничних колій, спорудження капітальних габаритних споруд;

В Express Tehbud можна недорого купити пісок і щебінь в Миколаєві, так само як і ЩПС для ефективного вирішення всіх запланованих завдань. Оскільки компанія володіє практично невичерпними ресурсами, тут можна замовляти щебінь і пісок в Миколаєві в будь-якому обсязі, в тому числі і регулярними великими поставками.

Матеріали сертифіковані і виробляються з дотриманням вимог і технічних регламентів. Вони рекомендовані до використання будівництва різних промислових і цивільних об`єктів, включаючи і освітянські, і медичні, а низька ціна щебню 40-70 мм в Миколаєві дозволяє зробити все максимально економно без ризиків втрати якості.

Купити щебінь з доставкою в Миколаєві

Весь асортимент продукції доступний з самовивозом або оперативної і недорогий доставкою по місту та області. Транспортування здійснюється самоскидами різної вантажопідйомності з дотриманням правил перевезення сипучих матеріалів. Компанія строго дотримується терміни доставки, незалежно від обсягу замовленої партії. Вся необхідна інформація вказана на сайті, або можна проконсультуватися з менеджерами підприємства.

Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України:

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький


Читать далее