Щебінь в Одесі

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь в Одесі

Одеса є найбільш швидко розвивається областю України. У місті та області зводяться нові об’єкти, і розширюється інфраструктура, тому пропозиція компанії Express Tehbud актуально і цікаво для великих корпорацій і приватних домовласників. Тут можна недорого придбати все, що потрібно для будівництва об’єктів різного призначення, в будь-яких обсягах і за ціною виробника.

Оскільки компанія володіє кар’єром і розробляє його самостійно своїми ресурсами, щебінь купити в Одесі максимально вигідно, так як у вартість не включені будь-які приховані надбавки. Також це дозволяє гарантувати якість продукції, дотримання галузевих технічних регламентів. В результаті клієнти можуть придбати сертифікований продукт за найдоступнішою ціною в країні.

Щебінь в Одесі купити можна різної фракційної структури як:

  • 0,63-2 мм – дрібний гранітний відсів, яка є аналогом звичайного будівельного піску, але має більш високі технічні характеристики. Він застосовується в ландшафтному дизайні і благоустрої територій. Комунальні господарства часто застосовується в якості ефективного протиожеледного засобу, яке, на відміну від інших хімічних реагентів, абсолютно безпечно для тварин, людей і природи;
  • 2-5 мм – дрібний щебінь гранітний в Одесі застосовується для виробництва виробів способом вібролиття : тротуарна плитка, бруківка, садові та дорожні бордюри, декоративні панелі та інше. Також, матеріал ідеально підходить для облаштування майданчиків для спорту та ігор, парковок і стоянок;
  • 5-10 мм – застосовується як додатковий оптимізує елемент в цементних і бетонних сумішах і розчинах. Фракція застосовується для виготовлення дрібнозернистого асфальту для формування верхнього шару полотна;
  • 5-20 мм – щебінь гранітний в Одесі затребуваний для реалізації великого спектру будівельних робіт, із застосуванням бетону різних марок, так само як і для створення крупнозернистого асфальтобетону;
  • 20-40 мм – щебінь з найбагатшим переліком застосування. Він ідеальний для дорожньо-будівельних робіт. Для цього використовують матеріал кубовидної форми, так як в ньому мінімальний вміст пластинчастих і голчастих зерен, що обумовлює щільну утрамбовку і мінімальні ризики формування пустот. В результаті покриття або бетонна конструкція прослужить довго навіть в умовах надінтенсивній експлуатації;
  • 40-70 мм – застосовується як великий наповнювач для габаритних споруд цивільного та промислового призначення;

Крім того, в Express Tehbud можна купити вторинний щебінь в Одесі з цегляного або бетонного бою. Особлива технологія його виробництва дозволяє гарантувати високий рівень чистоти і якості матеріалу. Його часто застосовують для спорудження під’їзних шляхів і доріг, благоустрою прибудинкової території або будівництва господарських будівель.

В Одесі купити щебінь за ціною виробника легко – достатньо залишити заявку на сайті або зв’язатися з менеджерами компанії. Послуги доступні з самовивозом або доставкою до будівельного або виробничого об’єкта.

Ціна щебінь Одеса

Ціна за тонну щебню в Одесі доступна всім категоріям клієнтів, незалежно обсягу закуповуваної партії. Компанія є виробником повного циклу і на всіх етапах задіє тільки власні ресурси. Це дозволяє строго дотримуватися галузевих норм відповідності і безпеки. В Express Tehbud немає необхідності встановлення комерційних надбавок, як у випадках з компаніями посередниками, що продають щебінь в Одесі, ціна якого незрівнянно вище.

Купуючи гранітний або вторинний щебінь в Одесі, клієнт впевнений в тому, що компанія забезпечить його матеріалом в потрібному обсязі, незалежно від крупності і масштабності замовлення. Тому серед постійних клієнтів знаходяться найбільші будівельні компанії, які виконують приватні і державні підряди.

Наприклад, щебінь 20-40 в Одесі застосовується як для виготовлення бетону високих марок для зведення торгово-розважальних і житлових комплексів, так і для спорудження трас з високою інтенсивністю руху. Граніт забезпечує міцність конструкцій, стійкість до великої кількості заморозок, механічних і хімічних впливів і оберігає їх від утворення тріщин і подальшого руйнування. Купити щебінь в Одесі, ціна якого найнижча на ринку, буде відмінним рішенням, а також дозволить вам максимально економно і якісно вирішити найширший спектр будівельних, виробничих і комунальних операцій.

Купити щебінь 40-70 в Одесі віддають перевагу компаніям, що спеціалізуються на цивільному і промисловому будівництві, так само як і гідротехнічних споруд по береговій лінії. Матеріал в бетонах високих марок забезпечує міцність конструкції при постійному впливі води і забезпечує високу тривалість безпроблемної експлуатації. Ціна щебню 40-70 в Одесі в Express Tehbud не має аналогів на ринку.

Також з розвитком інфраструктури формуються нові місця для відпочинку та занять спортом. Низька ціна щебню 5-20 в Одесі дозволяє швидко і економно організувати безпечне місце для ігор, так само як і зручного паркування або стоянки.

Щоб купити щебінь в Одесі за ціною виробника, рекомендується звернутися в Express Tehbud. Тут клієнтів чекає не тільки продаж продукції за собівартістю, а й вигідні умови співпраці, в тому числі і в довгостроковому порядку. Ціна щебню в Одесі залежить від обраної фракції, але вона завжди вигідна навіть при невеликих замовленнях.

Купити щебінь з доставкою в Одесу

Компанія Express Tehbud піклується про своїх клієнтів і пропонує їм послугу швидкої і недорогий доставки самоскидами різної тоннажності. Транспортування виконується строго в термін з дотриманням вимог перевезення сипучих нерудних матеріалів. Співробітники логістичного відділу вибирають оптимальний маршрут і режим доставки, таким чином, щоб робота на ділянці не зупинялася ні на хвилину. Детальніше про це можна дізнатися у менеджерів компанії, зателефонувавши по телефону або замовивши на сайті зворотний дзвінок.

Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України:

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький


Читать далее