Щебінь у Рівному

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь у Рівному за низькими цінами

Компанія Express Tehbud здійснює видобуток та реалізацію гранітного щебню високої якості. Підприємство має замкнутий цикл виробництва, адже повністю забезпечене власними виробничими активами, серед яких 3 власних кар’єри (Шамраєвський гранітний кар’єр, Ольшаницький та Новоград-Волинський каменедробильні заводи), важка кар’єрна техніка, вантажний автотранспорт тощо. Відсутність посередників між нашою компанію та кінцевим споживачем дає змогу пропонувати ринку найкращі ціни на щебінь у Рівному. Власний видобуток дозволяє контролювати якість виробництва на всіх його етапах, в тому числі шляхом проведення лабораторних досліджень.

Щебінь гранітний у Рівному від компанії Express Tehbud отримується шляхом трьохстадійного подрібнення гранітної породи та чотирьохетапного просіювання. Це дає змогу виробляти якісний щебінь різноманітних фракцій з лещадністю до 15 %. Серед пропозицій підприємства у продажу – щебінь основних (5-10мм, 5-20мм, 10-20мм, 20-40мм, 40-70мм, 70-180 мм) та допоміжних (2-5мм, 0.63-2 мм) фракцій. Крім цього наші клієнти мають змогу придбати у Рівному щебінь відсів.

Замовлений клієнтом об’єм доставляється компанією-виробником прямо на будмайданчик, у чітко встановлені строки з тим, щоб будівельні роботи забудовника велись без простоїв. Актуальні ціни на щебінь у Рівному можна знайти на сайті нашої компанії.

Сфера застосування щебеню

Сипучий щебінь отримують як штучним, так і природним шляхом. На сьогодні виготовлення цього будівельного матеріалу здійснюється в процесі дроблення та подальшого розсіву гірської породи. Отриману готову продукцію виокремлюють по фракціям (за розміром каменю), та реалізують для подальшого використання у будівництві та великій промисловості.

Завдяки унікальним технічним характеристикам та універсальності застосування, щебінь у Рівному користується великим попитом, як серед великих будівельних компаніях, так і серед приватних забудовників. Будматеріал активно використовують при виготовленні бетону, виробництві важких залізобетонних конструкцій, заливці фундаментів, будівництві доріг, автомагістралей та прокладанні залізничного полотна тощо. Дрібні фракції знайшли широке застосування у ландшафтному дизайні, декоруванні та оздобленні прибудинкових територій, парків та місць загального відпочинку. Ціни на щебінь у Рівному стабільно нижче ринкових, тому наші клієнти мають змогу отримати якісний товар за доступною вартістю.

Якісні характеристики

Щебінь, який реалізується компанією, відповідає технічним вимогам, а також має 1-й клас радіаційної безпеки. З огляду на це, а також враховуючи його якісні природні характеристики, серед яких, у першу чергу, виділяють високу міцність, морозостійкість, резистентність до перепаду температур та екологічність, даний будівельний матеріал можна використовувати у будь-якій сфері будівництва, без обмежень.

Щебінь, що реалізує компанія Express Tehbud, має наступні характеристики:

  • марка по міцності: 1200-1400;
  • марка по стиранню: І-1;
  • морозостійкість, циклів: 100;
  • по вмісту зерен слабких порід: 0;
  • по вмісту глинистих і пилоподібних часток: 0.12% – 0.93%;
  • по вмісту голчастих і пластинчастих зерен: 16.7% – 30.3%;
  • лещадність: 10-15%;
  • 1-й клас радіобезпеки.

Ціна щебеню в Рівному

Вартість щебню варіюється в залежності від виду фракції та основних технічних характеристик. Ціна на щебінь у Рівному знаходиться в межах 155 грн/т – 265 грн/т. Придбати необхідний об’єм будматеріалу можливо на нашому сайті. Тут також можна замовити супутні послуги компанії, як доставка на будівельний майданчик та розвантаження.

Що потрібно знати, щоб замовити щебінь з доставкою у Рівне?

Купити щебінь у Рівному можна за цінами, вказаними на сайті, проте витрати на транспортування вони не включають. Щоб їх розрахувати та купити щебінь з доставкою у Рівне, зверніться до спеціалістів нашої компанії за телефоном, розміщеним на сайті, або у будь-який з вказаних месенджерів. З врахуванням тоннажу та розташування місця будівництва, вам буде запропоновано необхідний для перевезення вид вантажного автотранспорту та оптимальний маршрут, що дозволить мінімізувати ваші витрати на доставку. Таким чином, наші клієнти мають змогу не лише вигідно купувати високоякісний щебінь напряму у виробника, а ще й гарно заощаджувати на його доставці.
Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України:

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький

 


Читать далее