Щебінь у Тернополі

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь у Тернополі за прийнятними цінами

Express Tehbud пропонує своїм клієнтам в Тернополі придбати високоякісний щебінь гранітний, різних фракцій, за цінами нижче ринкових. Підприємство здійснює розробку власних кар’єрів та є прямим постачальником будівельних матеріалів кінцевому споживачу. Компанія повністю забезпечена власними виробничими активами (3 кар’єри та каменедробильні заводи, автопарк кар’єрної спецтехніки та вантажних транспортних засобів, новітнє технологічне обладнання), що дає змогу контролювати якість готової продукції на кожному етапі виробництва та пропонувати нашим клієнтам якісний щебінь за найнижчими у Тернополі цінами.

Головними його перевагами є природна міцність, морозостійкість, температурна резистентність, висока насипна щільність, екологічність, низька радіоактивність, універсальність застосування тощо. Такий щебінь у Тернополі можна купити на нашому сайті. Серед актуальних в наявності пропозицій – щебінь основних (5-10мм, 5-20мм, 10-20мм, 20-40мм, 40-70мм, 70-180 мм) та допоміжних (2-5мм, 0.63-2 мм) фракцій. Також наші клієнти можуть замовити для проведення будівельних робіт щебінь відсів.

Загальна інформація

В процесі виготовлення кожна фракція щебню проходить усі етапи чітко регламентованого технологічного процесу, включаючи трьохступеневе подрібнення та чотирьохетапне просіювання. Після закінчення виробничого циклу щебінь в лабораторних умовах перевіряють на відповідність технічним стандартам, які висуваються до даної продукції. Щебінь гранітний у Тернополі реалізується на тоннаж.

За висновками радіометричних вимірювань, щебінь від Express Tehbud є екологічно безпечним та відноситься до 1-го класу радіобезпеки. З огляду на це, а також враховуючи його якісні природні дані та відмінні технічні характеристики, гранітний щебінь у Тернополі можна використовувати у всіх без виключення видах будівництва — як у масштабних комерційних забудовах, так і при зведенні індивідуальних будинків.

Також у Тернополі можна купити гранітний щебінь дрібних фракцій, який знайшов своє застосування у ландшафтному дизайні, а також використовується для посипання доріг та тротуарів, декорування та оформлення індивідуальних прибудинкових територій, місць відпочинку тощо.

Сфера застосування щебеню

Щебінь характеризується унікальними природними даними, серед яких особливо цінується його висока міцність, морозостійкість, здатність витримувати високі та низькі температури, екологічність, універсальність. Завдяки цьому попит на даний будівельний матеріал серед споживачів стабільно високий, таким чином ціна на гранітний щебінь у Тернополі майже незмінна протягом усього року.

Щебінь є одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів та переважно використовується при прокладанні автомагістралей, доріг та шляхопроводів, облаштуванні фундаментів, зведенні стін будівель та споруд, виготовленні бетону та важких залізобетонних конструкцій, при будівництві приватних будинків тощо.

Якісні характеристики

Щебінь, що реалізує компанія Express Tehbud, має наступні характеристики:

  • марка по міцності: 1200-1400;
  • марка по стиранню: І-1;
  • морозостійкість, циклів: 100;
  • по вмісту зерен слабких порід: 0;
  • по вмісту пилоподібних і глинистих часток: 0.12% – 0.93%;
  • по вмісту пластинчастих і голчастих зерен: 16.7% – 30.3%;
  • лещадність: 10-15%;
  • 1-й клас радіобезпеки.

Ціна на щебінь у Тернополі

Вартість щебню залежить від типу та фракції будматеріалу, а також від його основних технічних характеристик. Середня ціна на гранітний щебінь у Тернополі становить від 160 грн/т до 270 грн/т. Замовити необхідний об’єм будматеріалу ви можете на нашому сайті. Компанія також пропонує скористатися додатковими послугами з доставки на будівельний майданчик та розвантаження.

Купити щебінь з доставкою в Тернопіль

Ціни на щебінь у Тернополі, що вказані на сайті, не включають витрати на транспортування. Щоб вирахувати його вартість та купити щебінь з доставкою у Тернопіль, зверніться будь ласка до представників нашої компанії за телефоном, розміщеним на сайті, або у будь-який з вказаних месенджерів.

З врахуванням тоннажу та місцезнаходження будівництва вам запропонують необхідний для перевезення вид вантажного автотранспорту та найкоротший маршрут, що дозволить мінімізувати ваші затрати на доставку. Таким чином, наші клієнти мають змогу не лише вигідно купувати високоякісний щебінь напряму у виробника, а ще й суттєво економити на його доставці. Замовлений клієнтом об’єм буде доставлений нами у чітко погоджені строки з тим, щоб будівельні роботи забудовника велись без простоїв.

 Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України:

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький


Читать далее