Щебінь в Запоріжжі

Всі ціни вказані без урахування доставки і замовленні від 30 тонн. Для більш точного розрахунку цін звертаєтеся до наших менеджерів по телефону або через месенджер Telegram / Viber

ЩПС 0-40 (С7)
ЩПС 0-40 (С7)
200 грн/т
ЩПС 0-70 (С5)
ЩПС 0-70 (С5)
200 грн/т
Щебінь фр. 2-5
Щебінь фр. 2-5
305 грн/т
Щебінь фр. 5-8
Щебінь фр. 5-8
305 грн/т
Щебінь фр. 0,63-2
Щебінь фр. 0,63-2
310 грн/т
Щебінь фр. 10-20
Щебінь фр. 10-20
280 грн/т
Щебінь фр. 20-40
Щебінь фр. 20-40
220 грн/т
Щебінь фр. 40-70
Щебінь фр. 40-70
220 грн/т
Щебінь фр. 5-10
Щебінь фр. 5-10
310 грн/т
Щебінь фр. 5-20
Щебінь фр. 5-20
280 грн/т

Купити щебінь в Запоріжжі

Щебінь є натуральним універсальним сипучим нерудних матеріалом, який видобувається кар’єрним способом. Оскільки для виготовлення використовують тільки потужні грохоти, які дроблять великі камені і сита, через які вони просіваються для поділу на фракції, матеріал абсолютно екологічний, має низький радіаційний фон, що робить його універсальним в будівництві різних об’єктів, включаючи і медичні та освітні установи. Купити щебінь в Запоріжжі вигідно, в будь-якій кількості і з оперативною доставкою, можна тільки в Express Tehbud.

Різноманітна фракційна структура щебню дозволяє реалізувати великий спектр будівельних і комунальних завдань, а саме:

  • 0,63-2 мм – дрібний відсів, який можна сплутати з піском, але він має більш високими технічними і експлуатаційними характеристиками. Застосовується для виготовлення цементних і штукатурних сумішей і розчинів, виробництва кераміки. Також дрібний щебінь в Запоріжжі використовують в якості недорогого, ефективного і безпечного для природи, тварин і людей антіожеледнього реагенту;
  • 2-5 мм – є чудовим наповнювачем для розчинів виробів, що виготовляються методом вібролиття: бруківка, тротуарна плитка, декоративні панелі та інше;
  • 5-10 / 5-20 / 10-20 мм – застосовується для виробництва бетонних розчинів різних марок і асфальтобетонних сумішей холодного і гарячого типу для освіти фінішного шару дорожнього полотна, включаючи і траси з інтенсивним рухом . Також дрібний щебінь в Запоріжжі використовується для декорування територій, облаштування садових доріжок і алей, спортивних і дитячих ігрових майданчиків, стоянок, парковок та інше;
  • 20-40 мм – фракція використовується для реалізації більшої варіативності операцій і конструкцій. Вона підходить для виготовлення залізобетону і виробів з нього, в дорожньому будівництві (перевагу віддають зернам кубовидної форми, так як саме вони забезпечують щільне утрамбовані і відсутність пустот), зведення фундаментів і інше;
  • 40-70 мм – крупний щебінь в Запоріжжі, який застосовується для габаритного будівництва, що допомагає мінімізувати витрати бетону.

Якщо вам потрібно щебінь купити в Запоріжжі за низькою ціною виробника – Express Tehbud може забезпечити вас необхідною об’ємом в найкоротші терміни. Тут запропонують найбільш вигідні варіанти покупки і доставки, так як компанія є безпосереднім виробником всього асортименту матеріалів.

Ціна щебеню в Запоріжжі

Express Tehbud – підприємство повного циклу, тому пропонує найвигідніші і доступні ціни на щебінь в Запоріжжя. Це можливо завдяки розробці власного кар’єру потужної спецтехнікою зі свого автопарку. Використання власних виробничих ресурсів, як і відповідний контроль на всіх етапах, дозволяють гарантувати якість продукції, що випускається і її реалізацію за собівартістю. Ціна щебню в Запоріжжі максимально доступна, так як не включає будь-яких прихованих надбавок або націнок, що характерно для посередницьких організацій. Компанія пропонує прозорі і чесні умови співпраці, незалежно від його тривалості. Це оцінили клієнти, що працюють з Express Tehbud на постійній основі, а також ті, які тільки один раз оформили замовлення, але радять компанію своїм знайомим. Низька ціна щебню в Запоріжжі, безпека і висока міцність – лише деякі критерії, які вигідно виділяють виробника на ринку.

Скільки коштує щебінь в Запоріжжі, які його технічні та експлуатаційні характеристики, як оформити замовлення з доставкою можна дізнатися безпосередньо на сайті компанії або зв’язавшись з менеджерами. На сторінці можна замовити зворотний дзвінок і вже через кілька хвилин здобувач буде обізнаний про всі необхідні даних для укладення угоди про взаємовигідну угоду.

Запоріжжя щебінь кар’єр

Кар’єр щебню в Запоріжжі забезпечує всю область за необхідне об’ємом першокласного і недорогого будівельного матеріалу. Розробка здійснюється з дотриманням галузевих регламентів спеціальної потужної технікою. Безперебійна робота з добування, дроблення і ділення на фракції кам’яної породи дозволяє забезпечити одночасно багато будівельних майданчиків. Тому кожна заявка розглядається і задовольняється в найкоротші терміни.

В Express Tehbud можна купити щебінь 5-10 в Запоріжжі, так само, як і інші стандартні і нестандартні фракції, з високими параметрами міцності, морозостійкості і низьким рівнем радіоактивності, лещадністю і змістом сторонніх пилових або глинистих частинок. Це забезпечує високу насипну щільність і адгезію, що гарантує освіту міцних і довговічних конструкцій і виробів, в яких він використовується в якості базового наповнювача.

Щебінь з доставкою в Запоріжжя

Піклуючись про своїх клієнтів, Express Tehbud надає можливість купити щебінь в Запоріжжі з доставкою по будь-якою адресою. Транспортування здійснюється за допомогою власних самоскидів, по найкоротшим маршрутам проходження до об’єкта, як в межах міста, так і за його межами. В таких умовах клієнти можуть економити свої гроші і час, так як всі турботи про навантаження і доставці бере на себе виробник.

Ця послуга буде особливо вигідна тим, хто потребує регулярних поставках щебню, так як, одного разу уклавши угоду, менеджери компанії будуть піклуватися про те, щоб будмайданчик була завжди забезпечена необхідним обсягом щебню. Як це правильно зробити, можна дізнатися у менеджерів по телефону або за допомогою електронної пошти.

Також, ви можете придбати щебінь у всіх містах України:

Вінниця Запоріжжя Луцьк Полтава Ужгород Черкаси
Дніпро Івано-Франківськ Львів Рівне Харків Чернігів
Донецьк Кропивницький Миколаїв Суми Херсон Чернівці
Житомир Луганськ Одеса Тернопіль Хмельницький


Читать далее